Üniversitemiz Genel Sekreter V. Yrd. Doç. Dr. Abdullah Yinanç, Daire Başkanları ile birlikte akademik birimlere gerçekleştirdiği ziyaretler devam ediyor.
Ziraat Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Tıp Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi ile Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna yapılan ziyaretlerde Yinanç, başta Dekan/Müdür ve Dekan/Müdür Yardımcıları ve akademik birimlerin sekreterleriyle biraraya gelerek akademik birimlerin çalışma ortam ve koşullarını yerinde görüp incelemelerde bulunan Yinanç, birim yetkililerinin talep ve isteklerini alarak, oluşabilecek sorunlara ilişkin ortak çözümler oluşturmayı hedefledikleri bunun için bu toplantıları yaptıklarını, merkez kampüste başladıkları bu ziyaretlere bütün akademik birimlere yapacaklarını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...