Ak Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Umut TANRINIAN ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’i ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Ak Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Hasan KARATEKE, Yunus Emre KALKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hande ÖZTÜRK, Kağan Can KUTLU ve Baran Cihan ÜNSAL da bulundu.
Başkan Umut TANRINIAN, “Bölgede öncü üniversite olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz ve çalışmalarınızı her zaman desteklemekteyiz” ifadelerine yer verdi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof.Dr. Mümin ŞAHİN, “Geleceğimize yön verecek olan gençlerin iyi bir eğitim alarak hem kendilerini hem de ülkesini ileriye götürebilmeleri bizim öncelikli hedefimizdir” sözlerini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...