Ak Parti Süleymanpaşa Gençlik Kolları Başkanı Gökhan AYDEMİR ve beraberindeki heyet Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Gökhan AYDEMİR, Başkan Yardımcıları Yahya NİŞANCI, Enis GÜVEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri teşkilat hakkında Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e bilgi verdi. Başkan AYDEMİR teşkilat olarak Süleymanpaşa ve Tekirdağ yararını gözeten çalışmalar yaptıklarını ve gerçekleştirecekleri projelerin de bu doğrultuda devam edeceğini belirtti.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan AYDEMİR’ e ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Rektör ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak şehir ile iç içe bir eğitim kurumu olmayı hedeflediklerini ve Tekirdağ’ın yararına olabilecek projeleri desteklediğini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...