Üniversitemiz ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda öğrenim gören önlisans öğrencilerinin Tekirdağ ilinde bulunan sosyal hizmet kurumlarında mesleki uygulama yaparak mesleki deneyimlerini arttırmak, nitelikli işgücü yetiştirmek ve üniversite-sektör işbirliğine katkı sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.
Protokole Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz imza atarken Rektörlük makamında gerçekleştirilen imza töreninde Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Murat Beyazyüz ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Nurşen Mutlu da bulundu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...