Edirne İl Özel İdare Eski Genel Sekreteri Ahmet ÇETİN ve Hasan CEYLAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Ahmet ÇETİN ve Hasan CEYLAN, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin şehre ve bölgeye hizmet noktasında çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...