Ahmet KÜÇÜK ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ahmet KÜÇÜK, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN'e yeni görevinden ötürü tebrikte bulunurken, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgesine yaptığı katkıları ve bir eğitim kurumu olarak oynadığı öncü rolü takdir ettiklerini belirtti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, şehir ve bölgenin her şeyin en iyisini hak ettiğini ve tüm çabalarının bu yönde olduğunu ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...