Tekirdağ Şehir Hastanesinde yatmakta olan Üniversitemizin emekli idari personeli Ziya İŞCAN’ın geçireceği bir ameliyat nedeniyle 0 Rh(+) kana ihtiyacı bulunmakta olup, kan vermek isteyenler oğlu Yıldıray İŞCAN (05423998860) ile irtibat kurulabilir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...