Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Demir KÖK’ün, Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Ortopedi Servisinde yatmakta olan kayınvalidesi Nurdan OZAN adına Tekira Alışveriş Merkezi önünde yer alan Mobil Kızılay Aracında verilmek üzere herhangi bir kan grubundan acil kana ihtiyaç bulunmaktadır.
Kan vermek isteyenler için irtibat:
Demir KÖK 0 532 684 84 42
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...