Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişci Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişci Üniversitemiz Rektörü Osman Şimşek’i makamında ziyaret etti. Bir süre karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Milletvekili Özlem Yemişci ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek görüşmelerin ardından, beraberindeki heyetle sırasıyla Üniversitemiz Rektörlük Binası, Merkezi Derslikler Binası, Tıp Fakültesi Dekanlığı Morfoloji Binası, Spor Kompleksi, Ziraat Fakültesi B Blok ve Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Binasını gezdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...