İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Recep EROL ve beraberindekiler Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Recep EROL ve beraberindeki şube müdürleri Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutlayarak hayırlı olsun dileğinde bulundular.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurumlar arası uyumun önemine vurgu yaptı ve “Şehrin ve bölgenin kalkınması bu uyuma da bağlıdır” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...