Üniversitemiz Froncofolie Topluluğu Fransız Yazar Robert Thomas’ın ünlü eseri “8 Kadın” isimli oyunu tiyatro severlerle buluşturdu.
Rektörlük Konferans Salon’da sahnelenen oyuna akademisyenler ve öğrencilerin yanı sıra Tekirdağ halkının katılımı da büyük oldu.
Yönetmenliğini Berfin İpek’in yaptığı 8 Kadın isimli tiyatro oyununda Kardelen Tekin, Esmanur Baş, Sedanur Yenen, İlayda Cörüt, Sevda Akpınar, Sevda Kuru, Canan Yalçın, Cansu Yıldırım rol aldı.
Oyunda 1950 yılında Fransa'daki taşra kasabalarından birinde Noel gecesi etrafı karlarla çevrilmiş, ulaşıma kapanmış bir evde Baba Marcel’in öldürülmesinin ardından evdeki 8 kadının katilin kim olduğunu bulmaya çalışması anlatılırken, oyuncuların performansları izleyenlerden büyük alkış topladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...