Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde 75. Yıl Ulaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine öğretmenleri eşliğinde, Üniversitemizin Değirmenaltı’ndaki merkez kampüsü gezdirildi.
Gezi kapsamında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Fen Edebiyat Fakültesi öğrencilere tanıtılıp gösterildi.
Fakülte ve meslek yüksekokul yetkilileri tarafından öğrencilere puanlar, bölümlerdeki dersler, sunulan olanaklar, derslerin müfredatları ve mezun olan öğrencilerin kariyer ve iş olanakları hakkında bilgiler verilerek öğrencilerin üniversite ile ilgili soruları yanıtlandı.
Üniversitemizin sosyal, kültürel ve sportif olanakları hakkında da bilgi verilen, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda öğrenciler, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini tanımaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...