57. Alay anısına bu sene dokuzuncusu gerçekleştirilecek olan “Tekirdağ Atalarına Yürüyor” Yürüyüş Komitesi Başkanı Hikmet YILMAZ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Hikmet YILMAZ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i kutladıktan sonra “Her yıl olduğu gibi kamu kurum ve kuruluşlarının ortak katkılarıyla 235 km’lik bir yürüyüşü gerçekleştirmekteyiz. 57 kişi ile gerçekleştirdiğimiz bu temsili yürüyüş atalarımıza olan saygımızın bir ifadesidir” dedi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Gençlerimize 57. Alay ve kahramanlıklarını unutturmamalıyız” dedi.
Ziyaret sonunda Hikmet YILMAZ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bir anı plaketi takdiminde bulunarak akıllı telefonlar için geliştirilen Çanakkale Zaferi interaktif uygulaması ile ilgili bilgi verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...