Bahar Şenlikleri öncesinde 5. Kolordu Bölge Bando Komutanlığı Orkestrası, Üniversitemiz personeli ve öğrencilerine seslendirdiği birbirinden güzel eserlerden oluşan repartuarı ile muhteşem bir konser verdi.
Üniversitemiz Uygulama Oteli önü’nde gerçekleştirilen ve Şefliğini Yüzbaşı Ahmet Yıldırım’ın yaptığı 5. Kolordu Bölge Bando Komutanlığı Orkestrası’nın verdiği konserde jazz, hafif müzik motifleri, yerli pop eserlerinden oluşan parçalar seslendirildi. Konseri büyük bir beğeniyle izleyen katılımcılar, bandonun üyelerini ayakta alkışladılar.
Konser sonunda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Yüzbaşı Ahmet Yıldırım’a günün anısına Üniversitemiz tabağını takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...