Üniversitemiz Veteriner Fakültesi tarafından, Dünya Veteriner Günü kutlama etkinlikleri çerçevesinde toplumu bilinçlendirmek ve süt tüketiminin artmasını teşvik etmek amacıyla “Süt Koşusu” düzenlendi.
Üniversitemiz Spor Kompleksi koşu pistinde bu yıl 5.' si gerçekleştirilen ve Veteriner Fakültesi öğrencilerinin birinci olmak için kıyasıya mücadele ettiği Süt Koşusu Yarışmasında fakültenin akademik, idari personeli ve öğrenciler bir araya geldi.
Süt koşusunun ardından öğrenciler halat çekme oyunuyla etkinliğe renk kattılar.
Koşu sonrası tüm öğrencilere süt ikram edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...