Biyoteknoloji Topluluğu ve Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü tarafından 29 Nisan 2019, Pazartesi günü, 09.30-15.30 saatleri arasında Rektörlük Konferans Salonunda İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Veteriner Fakültesi’ nden Prof. Dr. Serhat PABUCCUOĞLU, Ankara Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü’ nden Prof.Dr.Ali ERGÜL, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden Prof. Dr. Cüneyt AKI, Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ nden Doç.Dr.Hacı Ali GÜLEÇ’in konuşmacı olarak katılacağı “5.Biyoteknoloji Günleri” etkinliği düzenlenecektir.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...