Üniversitemiz Psikoloji Topluluğu öğrencileri tarafından ‘4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ kapsamında farkındalık yaratmak amacıyla etkinlik gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi önünde gerçekleşen etkinlikte kedi ve köpek mamaları dağıtılarak günün anlam ve önemini belirten açıklamalarda bulunuldu.
Topluluk üyesi öğrenciler küçük dostları unutmamak ve herkesin evlerinin önüne bir kap mama ve su kabı koymaları adına mama yardımında bulunarak farkındalık yaratmayı amaçladılar.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...