Biyoteknoloji Topluluğu ve Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü tarafından 4 Mayıs 2018, Cuma günü, 10.00-15.30 saatleri arasında Rektörlük Konferans Salonunda Pamukkale Üniversitesi’nden Prof. Dr. Fevziye ÇELEBİ TOPRAK, Ege Üniversitesi’nden Prof. Dr. Cemal ÜN, Uludağ Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hakan SAĞIRKAYA, Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Nesrin ÖZÖREN, Marmara Üniversitesi’nden Prof. Dr. Tunç AKKOÇ ve Nanoyaşam Nanobiyoteknoloji Ar-Ge Firmasından Can KAYACILAR’ın konuşmacı olarak katılacağı “4.Biyoteknoloji Günleri” etkinliği düzenlenecektir.
Afiş için tıklayınız
Detaylı bilgi için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...