Üniversitemiz Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştırma Yönergesi'nin 8. maddesi gereği Üniversitemiz birimlerinde kısmi zamanlı öğrenci olarak çalışmaya hak kazanan öğrenciler belirlenmiştir.
2019-2020 Dönemi Kısmi Zamanlı Öğrenci olarak çalışmaya hak kazanan öğrenciler en geç 31.10.2019 tarihine kadar fakülte, yüksekokul ve diğer birimlerde çalışacak öğrencilerin belgelerini kendi okullarına Sağlık Kültür ve spor Daire Başkanlığına bağlı birimlerde çalışacak öğrencilerin ise Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.
İşe Başlama İçin Gerekli Belgeler
1) 1 adet nüfus cüzdan fotokopisi,(adres ve telefon yazılacak)
2) Yeni tarihli öğrenci belgesi,
3) 2 adet asıl fotoğraf (renkli fotokopi kabul edilmez),
4) Banka İBAN numarası, (Ziraat Bankası hesabı kendi adına)
5)Sağlık Raporu
6)Disiplin cezası bulunmadığına dair belge
7)Adli sicil kaydı
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Spor Kompleksi Havuz biriminde çalışacak öğrenciler sertifika belgelerini Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.
Listeye ulaşmak için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...