Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneğinin 2009 yılında başlayan ve gelenekselleşerek devam eden “Empati Ödülü” nün bu yıl beşincisi düzenlenecektir. Ödüle aday gösterme süreci 31 Temmuz 2013 tarihine kadar sürecektir. Ödüle önerilen adaylar, derneğin www.pdr.org.tr internet sayfasında verilen “2013 Yılın Empati Ödülü Aday Öneri Formu” ile Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneğine faks veya e-posta aracılığıyla bildirilebilecektir.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...