Üniversitemiz Değirmenaltı Yerleşkesi Yemekhanesi’nde 15 Aralık 2012 tarihinde başlayan, 2012-2013 Etkinlik Dönemi Tekirdağ Genel İl Birinciliği Satranç Turnuvası, 23 Aralık 2012 tarihinde oynanan 7. tur ve ödül töreniyle sona erdi.
İsviçre Sistemi, 7 tur üzerinden oynanan turnuvanın sonucunda 2012 Tekirdağ İl Birincisi 6,5 puanla Doğan Akpulat oldu. İkinci Üniversitemiz Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kırdar olurken; üçüncü Cüneyt Eren oldu.
Turnuva bitiminde düzenlenen ödül töreninde ilk üç dereceyi alan sporculara, turnuva başhakemi Ayner Abacı tarafından madalyaları verilirken; Tekirdağ Satranç İl Temsilcisi Mehmet Vardar, bir konuşma yaparak bütün katılımcılara, sporcu ailelerine ve Üniversitemiz yetkililerine teşekkür etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...