2011-2012 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Tanışma ve Tanıtma Programı’nın açılış konuşmasını yapan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof.Dr. M. İhsan Soysal, burada düzenlenen bu etkinlikle üniversitemizi ve içinde bulunduğumuz kent yeni kazanan öğrencilerimize tanıtılacağını ifade etti. Prof.Dr. M. İhsan Soysal, bu bölümleri tercih eden öğrencilerimizin programlar hakkında bilgileri olduklarını ancak üniversitenin işleyişi, diğer fakülteleri ve kent hakkında mezun olduklarında bilgi sahibi olmadıklarını, burada yapılacak tanıtımla bu bilgilerin öğrencilere verileceğini belirtti. Aynı zamanda Prof.Dr. M. İhsan Soysal, ailelerin bize emanet ettiği siz öğrencilerin bizim geleceğimiz olduğunu ve sizleri bütün imkânlarımızı kullanarak Trakya bölgesinde önder olma anlayışında olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde en iyi şekilde yetiştireceklerini de söyledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...