Üniversitemiz, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi bünyesinde Doç.Dr. Mustafa Cevat ATALAY'ın Küratörlüğünde, Resim Bölümü düzenlemesi ile, 8 Nisan 2019 Pazartesi günü 2. Posta Bianeli Sergisi yapılacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...