Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Tarih Topluluğu tarafından Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104’üncü yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla etkinlik gerçekleştirildi.
19.Tümen 57.Alay etkinliği çerçevesinde Sosyal Yaşam Merkezi içerisinde Üniversitemiz akademik, idari personeline ve öğrencilere Çanakkale Savaşı’nın menüsü olarak bilinen “Buğday çorbası ve üzüm hoşafı” ikram edildi.
Öğrenciler gördükleri menü karşısında duygusal anlar yaşarken, yapılan etkinlikle Çanakkale Savaşı'nın ne şartlar altında kazanıldığı bir kez daha hatırlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...