Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından “15. Geleneksel Spor Turnuvaları” kupa ve madalya töreni ile tamamlandı.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Kompleksinde gerçekleştirilen törene, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Murat TAŞAN, Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Serkan AYDIN, akademik personel, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Spor Kompleksi idari personeli ile öğrenciler katıldı.
Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Murat TAŞAN, “Turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür ediyor; dereceye giren takımları tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
Açılış konuşmasının akabinde, müsabakalarda dereceye giren takım ve sporculara Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Murat TAŞAN, Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Arda GÖKSU ve Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yasemin ARI tarafından kupa ve madalya takdiminde bulunuldu.
Kupa töreni toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...