14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında Üniversitemiz kampüsünde, pandemide yaşamını yitiren sağlık çalışanları anısına Hatıra Korusu Fidan Dikim Etkinliği gerçekleştirildi.
Fidan dikim etkinliğine, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI, Tekirdağ Tabip Odası Başkanı ve Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gamze VAROL, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, akademik, idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Etkinlikte kısa birer konuşma yapan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gamze VAROL, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
Konuşmaların ardından fidan dikim etkinliğine geçildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...