Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim üyeleri, Prof. Melihat TÜZÜN, Doç.Dr. Cevat ATALAY, Yrd. Doç. Dalila ÖZBAY, Yrd. Doç. Burçin ERDİ, Öğr. Gör. Mahpeyker YÖNSEL’in eserleri ile katıldığı, Sülemanpaşa Belediyesi, Almanya Bayreuth Belediyesi ve Focus Europe derneğinin ortaklaşa düzenledikleri, 10+10 Uluslararası Karma Resim Sergisi, Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Salonunda 14 Mayıs 2015 saat: 16.00 açılacaktır. 10 Türk 10 Alman sanatçının üçer eserinin sergileneceği sergi 22 Mayıs tarihine kadar gezilebilir.
Afiş için tıklayınız
Davetiye için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...