Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim üyelerinin eserleri ile katıldığı, Sülemanpaşa Belediyesi, Almanya Bayreuth Belediyesi ve Focus Europe derneğinin ortaklaşa düzenledikleri, 10+10 Uluslararası Karma Resim Sergisi, Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Salonunda sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Üniversitemiz Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim üyeleri Prof. Melihat Tüzün, Doç.Dr. Cevat Atalay, Yrd. Doç. Dalila Özbay, Yrd. Doç. Burçin Erdi, Öğr. Gör. Mahpeyker Yönsel’in eserlerinin de yer aldığı 10+10 Karma Resim Sergisinin açılış töreninde Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İhsan Soysal, akademisyenler ile öğrenciler bulundu.
Sergi, Fen Edebiyat Fakültesi Sergi Salonun’da 22 Mayıs tarihine kadar gezilebilecek.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...