Tekirdağ NKÜ Satranç Topluluğu ve Tekirdağ NKÜ Genç Kızılay Topluluğunun düzenlediği 100. Yıl Satranç Turnuvası gerçekleşti.
Cumhuriyetin 100. Yılı kutlamaları kapsamında Üniversitemiz öğrenci topluluklarının düzenlediği kültürel etkinliklerden olan 100. Yıl Satranç Turnuvası gerçekleşti.
Rektörlük 1. Katta yapılan ve iki gün süren turnuvaya çok sayıda öğrenci katılım sağladı. Turnuva sonunda ilk üçe giren öğrencilere günün anısına takdimde bulunuldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...