Üniversitemiz tarafından her yıl öğrencilerimizin coşkulu katılımı ile düzenlenen ve bu yıl onuncusu gerçekleştirilen "Geleneksel Spor Şenlikleri" Teknik Bilimler MYO ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Erkek Voleybol müsabakası ile başladı.
Turnuva boyunca Voleybol Erkek-Bayan ve Basketbol erkek kategorilerinde toplam 39 takım mücadele edecektir. Turnuvanın final müsabakaları yanı sıra plaj voleybolu, masa tenisi, bilardo, yüzme , yelken, kürek yarışmaları da 9-13 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Kitap Fuarı ve Bahar Şenliği haftasında düzenlenecektir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...