Biyoteknoloji Topluluğu tarafından 5 Mayıs 2015 Salı günü, 10.30-16.00 saatleri arasında Ziraat Fakültesi Konferans Salonunda “Tarımsal Biyoteknoloji 1. Biyoteknoloji Günleri” düzenlenecektir.
1. Biyoteknoloji Günleri’ne konuşmacı olarak İstanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sema BİRLER, Sabancı Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hikmet BUDAK, TÜBİTAK MAM Gen Müh. ve Biyoteknoloji Enstitüsü’nden Doç. Dr. Fatıma YÜCEL ve Doç. Dr. Sevnur MANDACI ve Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nden Doç. Dr. Yelda ÖZDEN ÇİFTÇİ katılacaktır.
Afiş için tıklayınız
Detaylı bilgi için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...