15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla ‘Birlikte Barış İçinde Yaşamak’ adlı resim sergisi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Sergi Salonu’nda açıldı.
Açılışa Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ ve Prof. Dr. Murat TAŞAN, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölüm Başkanı Prof. Dalila ÖZBAY, Grafik Tasarımı Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Şeref KOCAMAN, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından sergi açılışı dolayısıyla kurdele kesim töreni gerçekleşti. Sonrasında Resim Bölüm Başkanı Prof. Dalila ÖZBAY, bir açış konuşmasında bulundu ve “Bugün muhtaç olduğumuz tek şey, birlikte toplumumuzu ve dünyamızı daha da güzelleştirmek için birbirimize sevgi, saygı duyarak Milli Birlik ve barış içinde yaşamaktır. Bilim, üniversiteler ve sanat da bunun için vardır” dedi.
Sergide eserleri yer alan öğrencilere teşekkür belgeleri takdim edildikten sonra ise hep beraber sergi gezildi.
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...