Tekirdağ NKÜ Fen Bilimleri Enstitüsü “II. Mezun Günleri” Düzenlendi
02-04-2024Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü mezunlarını bir araya getirmek için “II. Mezun Günleri” Fen Edebiyat Fakültesinde düzenlendi.

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonundaki programa Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Fen Bilimleri Enstitüsü Biyoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Rıfat BİRCAN, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Raziye IŞIK ve Dr. Öğr. Üyesi Rabia KORKMAZ TAN, akademisyenler, kamu ve özel sektör kurumlarının temsilcileri, idari personel, mezunlar ile öğrenciler katıldı.

Prof. Dr. Rıfat BİRCAN gerçekleştirdiği açış konuşmasında “Lisansüstü eğitimin önemini, öğrencilere kazandırmış olduğu yetkinlikleri” aktardı. Konuşmacılar “Biyoloji Lisansüstü Eğitimi, Çok Yönlü Kariyer İnşası, Özel Sektöre Lisansüstü Eğitimin Faydaları, Matematikte Lisansüstü Eğitimin Getirdikleri” konulu sunular gerçekleştirdi. Programda daha sonra karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu ve konuşmacılara teşekkür belgesi takdimi ile program sona erdi.

 

Namık Kemal Üniversitesi0
Namık Kemal Üniversitesi1
Namık Kemal Üniversitesi2
Namık Kemal Üniversitesi3
Namık Kemal Üniversitesi4
Namık Kemal Üniversitesi5
Namık Kemal Üniversitesi6
Namık Kemal Üniversitesi7
Namık Kemal Üniversitesi8

Haberler & Duyurular
Arşiv>