Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti.
Tekirdağ NKÜ Spor Kompleksi’nde düzenlenen törene Rektör Vekili Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Egemen GÜRCÜN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Recep ERBAY, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Sera REYHANİ YÜKSEL ve Dr. Öğr. Üyesi Oğuz ERSÖZ, Fakülte akademik ve idari personeli, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, öğrencilerimizin velileri ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Törenin açılışında Baro Başkanı Av. Egemen GÜRCÜN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Recep ERBAY ve Hukuk Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Metehan TAPAR birer konuşma gerçekleştirdi.
Ardından Fakülte Birincisi Hukuk Bölümü Öğrencisi Dicle Helin KARAGÖL, mezunlar adına bir konuşma yaptı ve Yaş Kütüğüne Mezuniyet Plakasını çaktı.
Programın devamında Fakülte 1.’si Dicle Helin KARAGÖL, Fakülte 2.’si Melih CAN ve Fakülte 3.’sü Eray KARABIYIK ile bölümlerden dereceye giren öğrencilere takdimde bulunuldu.
Sonrasında fakülte akademisyenleri tarafından mezun olan öğrencilere mezuniyet beratları takdim edildi.
Geleneksel kep atma töreni ile mezuniyet programı son buldu.
Üniversitemiz Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü/Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Furkan Burak ÜNAL’ ın ...
Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programlarına 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında öğrenci alınacaktır. Lisansüstü prog...
Üniversitemizde görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personel için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca merkezi olarak yapılacak &quo...
Üniversitemiz Birimlerine öğretim elemanı alınacağına dair ilan 19 Temmuz 2024 tarihli ve 32606 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. ...
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Hastanesi güvenlik personelimiz Aykut UZUN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmanlı Mahallesi (Osmanlı Köyü) Camii&rsqu...