Prof. Dr. Ayşen ETİ SİNA’dan Kitap Takdimi
15-11-2023Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Eskiçağ Tarihi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşen ETİ SİNA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e editörlerinden biri olduğu ve uluslararası yayınevi statüsündeki Artikel Akademi tarafından yayımlanan "TEKİRDAĞ: Kurtuluşunun 100. Yılına Armağan (1922-2022)" başlıklı kitabı takdimde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen takdimde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Üniversitemiz Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selçuk ETİ de yer aldı.

Tekirdağ’ın Kurtuluşunun 100. yılına armağan olması münasebetiyle duyurumu daha önceden Üniversitemizce gerçekleştirilen kitapla ilgili Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Tekirdağ için böyle güzide bir eseri hazırlamış olmanız çok güzel” dedi ve Prof. Dr. Ayşen ETİ SİNA’yı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kitap, kronolojisi Tunç Çağı'na kadar giden Tekirdağ'ın ağırlıklı olarak arkeolojisi ve tarihi üzerine yapılan 10 uluslararası katkıyı bir araya getiriyor.

 

Namık Kemal Üniversitesi1
Namık Kemal Üniversitesi2
Namık Kemal Üniversitesi3
Namık Kemal Üniversitesi4

Haberler & Duyurular
Arşiv>