Cumhuriyet’in 100. Yılı Kutlamaları Kapsamında Gravür Etkinliği Gerçekleştirildi
09-11-2023Üniversitemiz Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlamaları kapsamında gravür etkinliği gerçekleştirildi.

Fen Edebiyat Fakültesi Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TAŞAN, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Sezen ARAT, Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Melihat TÜZÜN, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Sezai ÖZTAŞ, GSTMF Resim Bölüm Başkanı Doç. Dalila ÖZBAY, Muratlı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahar SÖZÜBEK, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Harf İnkılabının yıl dönümü haftasında Resim Bölümü Arş. Gör. Enis Malik DURAN’ın belirlediği konsept çerçevesinde Cumhuriyet tarihinin en büyük Atatürk gravürünün baskısı izleyiciler önünde uygulandı.

Etkinlikte konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, bu anlamlı etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek Üniversitemizde Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinliklerinin devam edeceğini söyledi.

Etkinlik sonunda Fakülte Dekanı Prof. Dr. Murat ÖZYAVUZ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e takdimde bulundu.

 

Namık Kemal Üniversitesi1
Namık Kemal Üniversitesi2
Namık Kemal Üniversitesi3
Namık Kemal Üniversitesi4
Namık Kemal Üniversitesi5
Namık Kemal Üniversitesi6
Namık Kemal Üniversitesi7
Namık Kemal Üniversitesi8
Namık Kemal Üniversitesi9
Namık Kemal Üniversitesi10
Namık Kemal Üniversitesi11
Namık Kemal Üniversitesi12
Namık Kemal Üniversitesi13
>