Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yükseokulu İdari Personeli Firuzan BALCI'nın annesi Vahibe BALCI, 01.04.2024 Pazartesi günü Üniversitemiz Hastanesinde tedavi olacağından acilen AB Rh(+) kana ihtiyaç vardır.
Kan vermek isteyenler için irtibat Firuzan BALCI: 05369845459
Üniversitemiz Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü/Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Furkan Burak ÜNAL’ ın ...
Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programlarına 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında öğrenci alınacaktır. Lisansüstü prog...
Üniversitemizde görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personel için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca merkezi olarak yapılacak &quo...
Üniversitemiz Birimlerine öğretim elemanı alınacağına dair ilan 19 Temmuz 2024 tarihli ve 32606 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. ...
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Hastanesi güvenlik personelimiz Aykut UZUN vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Osmanlı Mahallesi (Osmanlı Köyü) Camii&rsqu...