Tıp Fakültemizde 2022-2023 Akademik Yılı Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleşti
15-03-2023 

Tıp Fakültemizde 2022-2023 Akademik Yılı Akademik Kurul Toplantısı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Fakültemizde yapılan toplantıya Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Prof. Dr. Gülsüm ÖZKAN, Prof. Dr. Murat TAŞAN, Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Dekan Yardımcılarımız Prof. Dr. Levent Cem MUTLU ve Prof. Dr. Burçin NALBANTOĞLU, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Şeref ALPSOY, Başhekim Yardımcıları ve çok sayıda akademik ile idari personel katıldı.

Açılış konuşmasına 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tıp camiasının ve tüm sağlık çalışanların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak başlayan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Üniversitemizin İlk Akreditasyon alan fakültesi olan Tıp Fakültemizin son yıllarda hızlı bir ilerleme kaydettiğine dikkat çekerken, çalışmalarından dolayı fakülte yönetimi, öğretim üyeleri ve idari personele teşekkür etti.

Rektörümüz Prof. Dr. ŞAHİN konuşmasının devamında, Üniversitemizin başarısının artması için akademik yayınların çok önemli olduğuna vurgu yaparken, fakültemiz akademisyenlerini daha fazla yayın yapmaları konusunda teşvik etti.

Dekanımız Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN, Fakültemizin akademik gelişim süreci, öğrencilere yönelik faaliyetler, akademik faaliyetler ve yıl içinde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Dekan Yardımcılarımız Prof. Dr. Levent Cem MUTLU ve Prof. Dr. Burçin NALBANTOĞLU ise Fakültemiz lisans ve uzmanlık eğitimi, öğretim üyelerinin akademik faaliyetleri ve akademik yayınlara ilişkin birer sunum gerçekleştirdiler.

Toplantı sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, “Bilim, Sanat, Hizmet ve Teşvik Ödülleri” değerlendirmesi kapsamında dereceye giren tıp fakültesi akademisyenlerine Teşekkür Belgesi takdiminde bulundu.

 

Namık Kemal Üniversitesi11
Namık Kemal Üniversitesi12
Namık Kemal Üniversitesi13
Namık Kemal Üniversitesi14
Namık Kemal Üniversitesi15
Namık Kemal Üniversitesi16
Namık Kemal Üniversitesi18
Namık Kemal Üniversitesi19
>