2023-2024 Akademik Yılı Oryantasyon ve Önlük Giyme Töreni
Üniversitemiz Veteriner Fakültesine yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve imkanlarını tanımalarına yardımcı olmak ve öğrencilere önlük giydirmek amacıyla 07.10.2023 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda oryantasyon programı ve önlük giyme töreni düzenlendi.
Düzenlenen programda Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nurullah ÖZDEMİR, yeni gelen öğrencilere Veteriner Fakültesinin kuruluşu ve gelişimi ile kısa bir sunumdan sonra eğitim-öğretim yönetmeliği hakkında bilgilendirmede bulunup, eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.
Program, öğretim üyelerinin öğrencilere beyaz önlük giydirmesi ile tamamlandı.
Üniversitemiz Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü/Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Furkan Burak ÜNAL’ ın ...
Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programlarına 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında öğrenci alınacaktır. Lisansüstü prog...
Üniversitemiz Birimlerine öğretim elemanı alınacağına dair ilan 19 Temmuz 2024 tarihli ve 32606 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. ...
Tıklayınız. ...
Üniversitemizde görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personel için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca merkezi olarak yapılacak &quo...
Üniversitemiz Spor Kompleksi Ücret Tarifesi Güncellenmiştir. Bilgi İçin Tıklayınız: https://sks.nku.edu.tr/SporKompleksi%C3%9...