Basın mensuplarımız, büyük bir özveriyle, çeşitli zorluklar içerisinde görevini ifa ederken, toplumun doğru bilgilendirilmesi, aydınlatılması, kamuoyu oluşturulması ve sorunların çözülmesi için yerelde Tekirdağ, genelde ülkemiz yararına bilgilendirilmesi gibi önemli bir görevi yerine getirirken, her türlü şartta zorlu görev üstlenen ve toplumsal duyarlılık içinde çalışmalarını yürütmektedir.
Milli iradeye sahip çıktığımız şu günlerde, mesai kavramı gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak zor şartlar altında çalışan, toplumun genel görüşlerini kamuoyuna yansıtan, halkın gözü ve kulağı olan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutluyor, mesleki hayatlarında başarılar diliyorum.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
Rektör
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...