Toplumsal vicdanımızın sesi olan Basın mensuplarımız, mesai kavramı gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak her türlü şartta, zorlu bir görev yerine getirmektedirler.
Toplumsal duyarlılık içinde çalışmalarını yürüten değerli Basın mensuplarımız, 7 gün - 24 saat toplumun doğru bilgilendirilmesi, aydınlatılması, sorunların çözümüne dair kamuoyu oluşturulması için büyük bir özveriyle görevlerini ifa etmektedirler. Üstlendikleri haberdar etme misyonu, bugün artık yerel, bölgesel, ulusal ve uluslar arası boyutlarıyla evrensel nitelik kazanmıştır.
Halkın gözü ve kulağı olarak toplumun genel görüşlerini kamuoyuna yansıtan ulvi bir mesleği icra eden Basın mensuplarımızın, toplumu ve milli iradeyi pekiştirici bir rolü de vardır. Bu zorlu mesleği yerine getirirken büyük fedakârlıklarda bulunan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyor, mesleki hayatlarında başarılar diliyorum.
Prof. Dr. Osman ŞİMŞEK
REKTÖR
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...