Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunu gezerek akademik, idari personel ve öğrencilerle hasbıhal etti.
Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz ÇAKICI ve Teknik Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ de yer aldı.
Öğrencilerin Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile ilgili beklenti ve önerilerini dinleyen Rektör Prof. Dr. ŞAHİN, memnuniyetlerini belirten öğrencilere teşekkür etti ve “Tüm gayretimizi sizlerin daha iyi koşullarda öğrenim görmenizi sağlayarak, henüz üniversite sıralarındayken iş tecrübesi ve kariyer fırsatlarından yararlanmanızı sağlamak için sarf ediyoruz. Bunun için Üniversite olarak kamu-sanayi-üniversite iş birliklerine çok değer veriyoruz. Biraz önce birçok önemli kurum, kuruluş ve firma ile sizin için iş birliği protokollerini imzaladık. Bu iş birliklerinin özellikle mesleki becerilerinizi geliştirebilmenize çok büyük katkısı olacağına inanıyorum” dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...