Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Aka Koleji tarafından 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla çevre sorunlarına farkındalık yaratmak için bir spot video hazırlandı. Aka Koleji öğrencilerinin çevre tahribatının boyutlarına dikkat çektiği videoda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de gelecek nesillere yaşanabilir, yeşil, temiz bir dünya bırakmaya dikkat çekmek için "Doğamıza iyi davranalım, çevre meselesine önem verelim. Çünkü o atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızın bizlere emanetidir" dedi.
Videoyu oynatma linki:
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...