Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Öğrenci Toplulukları yönetim kurullarına yönelik olarak Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Genç Ofis birimi tarafından eğitim verilmesi planlanmaktadır. 9 Kasım-15 Aralık Tarihleri arasında verilecek eğitimlerde;
- Liderlik,
- Takım çalışması,
- Bütçe yönetimi,
- Organizasyon ve etkinlik yönetimi,
- Sponsorluk ve kaynak yönetimi,
- Stratejik planlama,
- Proje yönetimi,
- Gönüllülük
- Bakanlık Proje ve Etkinlikleri Tanıtımı
alt başlıklarından oluşmaktadır.
Ayrıca eğitime gönüllü eğitimci olarak katılmak isteyen üniversitemiz akademisyenlerinin de Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına müracaat etmesi önemle rica olunur.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...