Üniversitemiz Çerkezköy Meslek Yüksekokulu (ÇEMYO) Müdürlüğü’ne atanan Yard. Doç. Dr. Ercan Buluş, devir teslim töreniyle 2008 yılından itibaren bu görevi yürüten Prof. Dr. Hikmet Ziya Özek’ten devraldı. Yeni görevinde halefine başarılar dileyen Özek,”5 yıldır bu görevde hizmet verdim. Çok güzel günlerimiz oldu. Umarım ÇEMYO Ercan Buluş ile hedeflediği başarılara ulaşacak.” Dedi.
Devir teslim törenine Muratlı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Nurşen Öntürk, ÇEMYO sekreteri Ali Ağbal, Öğretim görevlisi Bilge Berkhan, Taha Aslanlı, Müjgan Yılmaz, Özgün Geyiktepe, Hakan Gül ve okul personeli katıldı. Görevlerin sınırlı süreli olduğunu ve mümkün olduğu kadar herkesin yapması gerektiğini belirterek sözlerine başlayan Özek,” Biz arkamıza baktığımızda güzel işler yaptığımızı görüyorsak, memnun oluruz. Ben bu göreve yeni atanan Ercan Buluş’a görevin hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi. Özek’e ÇEMYO için yaptığı hizmetler için teşekkür eden Ercan Buluş ise, “Ziya Özek hocam bu okul için önemli işler yapmıştı. Kendisinden güzel bir Meslek Yüksek Okulu teslim alıyorum.” İfadelerini kullandı.
Kendilerine bıraktıkları Meslek Yüksek Okulu için Prof. Dr. Hikmet Ziya Özek’in gözlerinin arkada kalmamasını istediklerini söyleyen Buluş, “Biz zaten kendisini rahat bırakmayacağız. Sık sık rahatsız ederek okul başta olmak üzere birçok bilgiyi kendisinden rica edeceğiz.” dedi. Kendisinin Çerkezköy için yoğun şekilde çalışacağını da belirten Buluş,” Artık biz Çerkezköy, Çerkezköy de biz olacak.” dedi.
Konuşmaların ardından okul yönetimi tarafından Özek’e yapmış olduğu katkılardan dolayı bir plaket takdim edildi. Plaket için teşekkür eden Özek de yeni Müdür Buluş’a mührü verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...