YÖK Başkan Vekilinden Üniversitemize Ziyaret
30-11-2018Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini ziyaret ederek Üniversitemizdeki YÖK Destek Burslu Kosovalı, Makedon ve Arnavut öğrencilerle bir araya geldi.

İlk olarak Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’a makamında nezaket ziyaretinde bulunan Prof. Dr. Rahmi Er, yeni görevinde başarılar diledi.

Rektörlük ziyaretinin ardından Prof. Dr. Rahmi Er, YÖK’ün Destek Bursundan faydalanan Üniversitemizdeki Kosovalı, Makedon ve Arnavut olmak üzere toplam 19 öğrenci ile buluştu.

YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er; Kosova, Makedon ve Arnavut öğrencilerle ilgili en büyük temennilerini, iyi bir eğitim almaları ve mezun olduktan sonra ülkelerinin kalkınmasına katkı sağlamaları şeklinde açıklarken, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Öğrenciler gerçekleştirilen toplantı ile bir araya gelmekten ve taleplerini iletmekten mutluluk duyduklarını kaydetti.

Toplantıya Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, Genel Sekreter Vekili Sedat Sümbül, birim yöneticileri de katılırken; program toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.

Daha sonra Rektörlük Toplantı Salonunda YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Rahmi Er, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat ile birlikte Üniversitemiz akademik yöneticileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular.

 

Haberler & Duyurular
Arşiv>