Üniversitemiz Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi, Tekirdağ Valiliği-Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı ile birlikte "Yabancı uyruklu öğrencilere Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve KADES uygulaması" konulu "Şiddetin Karşısında Kadınların Yanındayız" ana temalı bir seminer düzenleyecektir. İngilizce olarak düzenlenecek seminer 7 Aralık 2021 Salı günü saat 10.30'da Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.
YouTube Kanalımız NKÜTV'de canlı olarak izlemek için tıklayınız:
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...