Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nca, YÖK Burslusu öğrencilere Ankara’da düzenlenen kültür gezisine Üniversitemizde eğitim gören 12 YÖK Burslu uluslararası öğrenci katıldı.
Program kapsamında Yükseköğretim Kurulu (YÖK) bursuyla Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinde lisans veya doktora eğitimi gören bir grup uluslararası öğrenci, YÖK Yürütme Kurulu üyelerini ziyaret etti.
YÖK tarafından düzenlenen kültür gezisi kapsamında Üniversitemizde okuyan 12 YÖK burslu öğrenci Türkiye’nin diğer üniversitelerinde okuyan öğrencilerle Ankara’da bir araya gelerek Meclis ve şehir gezisinin ardından Yükseköğretim Kuruluna geçti.
Öğrenciler, burada YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Safa Kapıcıoğlu, YÖK Yürütme Kurulu üyeleri Prof. Dr. Rahmi Er, Prof. Dr. Mehmet Şişman, Prof. Dr. Ömer Açıkgöz, Doç. Dr. Zeliha Koçak Tufan, YÖK Genel Sekreteri Süleyman Necati Akçeşme, Genel Sekreter Yardımcıları, YÖK Uluslararası İlişkiler Dairesi personeli ve Akademik Destek ve Değişim Dairesi Başkanı ve personeli ile buluştu.
Uluslararası öğrenciler, programdan yararlanıyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...