Üniversitemizde bir etkinlik için bulunan Türkiye Büyük Millet Meclisi 29. Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP, Rektörlüğümüze ziyarette bulundu. Beraberindeki heyette Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin UZUNLAR, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL, Cihannüma Derneği Genel Başkanı Av. Rıza YORULMAZ Cihannüma Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Vatan KARAKAYA, Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Osman KARAOĞLU ve Hukukçular Derneği Genel Başkanı Av. Ahmet YILMAZ da yer aldı.
Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ’ın ev sahipliği yaptığı ziyarette Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan GÜLTEKİN de yer aldı.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette günün anısına Rektör Vekili Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, Türkiye Büyük Millet Meclisi 29. Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’a Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu kitapları takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...