Trakya Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Nihat EFE, Genel Başkan Yardımcıları Bahattin KILIÇ ve Serdar KOÇ, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştiği ziyarette Genel Başkan Nihat EFE, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin Balkan coğrafyasını da etkileyen çalışmalarını takip ettiklerini söyledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kedilerine teşekkür ederek, Üniversitemizin bölgeden ve bölge halkından ayrı düşünülemeyeceğini belirtip bu birlikteliği pekiştirecek çalışmalara önem verdiklerini ifade etti.
Ziyaret sonunda Nihat EFE tarafından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e anı tablosu takdim edildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...